Плащане на семестриални такси чрез СУСИ – 2018/2019, летен семестър, задочно обучение

Стартира кампанията в СУСИ за плащане на семестриалните такси за ЗАДОЧНО обучение за летния семестър на 2018/2019 учебна година. Кампанията ще бъде достъпна от студентския профил в периода 09.-31. 01. 2019 г. При нея се използва системата за разплащане на ePay/EasyPay. При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка.

!!!!!   Остава необходимостта от записване в отдел "Студенти".

За извършване на плащането операторът Ипей АД начислява съответни такси.

Забележка: Кампанията е видима и за студентите редовно обучение, но за студентите редовно обучение ще има друга кампания, която ще бъде обявена след приключването на сесията.

Подробна информация

При проблеми, свързани с плащането чрез СУСИ, моля обръщайте се към администраторите на СУСИ