НА ВНИМАНИЕТО НА НОВОПРИЕТИТЕ СТУДЕНТИ БАКАЛАВРИ!

Записването ще се извършва по специалности, както следва:

Приети след I класиране – 8, 9 и 10 юли 2020 г.

Приети след II класиране – 15, 16 и 17 юли 2020 г.

Приети след III класиране – 22, 23 и 24 юли 2020 г.

от 8.30 ч. до 12.30ч. и от 13.00 ч. до 17.30 ч.

Класираните кандидат-студенти от първия етап от 08 юли до 10 юли включително имат възможност:

1. Да се запишат в специалността, в която са класирани, като не участват в следващите етапи.

2. Да депозират диплома-оригинал за средно образование и да попълнят декларация за участие в следващите етапи на класиране за по-предна желана специалност.

3. Да не потвърдят или да не се запишат. В тези случаи те отпадат от всички класирания и губят придобитите студентски права. Незаетите от тях места се попълват на следващото класиране.

4. Класираните по първа желана специалност кандидати трябва да се запишат на този етап от класирането, без право на потвърждаване или изчакване края на класиранията.

(2) Некласираните от този етап кандидати не подават декларация за участие в класирането и не депозират диплома за средно образование, тъй като участват автоматично в следващия етап на класирането.

Специалност

Място на записване

Специалност Философия,

редовна и задочна форма на обучение