Френският институт в България продължава своята кампания « Стипендии за Франция » за 2021г.

Имамe удоволствието да ви съобщим, че Френският институт в България продължава своята кампания « Стипендии за Франция » за 2021 година.
Стипендиите на френското правителство се отпускат за дипломантски програми на нива бакалавър (L1) – новост за 2021 година  магистратура (M2) и докторантура под двойно научно ръководство (cotutelle), както и за научен престой на високо ниво – на докторанти, млади изследователи и утвърдени изследователи.
В рамките на тази кампания, на 19 март 2021 от 12.30 до 14.00 часа организираме виртуално ателие : « Представяне на стипендиите на френското правителство (BGF)  »
Повече информация можете да намерите в приложения документ, както и в сайта на Френския институт www.institutfrancais.bg