Завършване на ОКС бакалавър

ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ   ЗАЩИТА НА ДИПЛОМНА РАБОТА

»информация за провеждане на държавен изпит

»задължителна литература

»изисквания разработване на казус

»молба образец

»информация за провеждане на защита на дипломна работа

»критерии разработване на дипломна работа

»молба за избор на рецензент

»молба образец

»декларация за авторство

»структура на анотацията

ПИСМЕНИЯТ ДЪРЖАВЕН ИЗПИТ на студенти от ОКС "бакалавър"  ще се проведе на 8 юли 2019 г. от 9,00 часа в ауд. 408.
Комисията е в състав: Председател: доц. Бл. Георгиев, членове – доц. К. Харалампиев, гл. ас. А. Гетова, гл. ас. Л. Вайсова.
Молби за включване в протокола за държавен изпит се подават до 30 юни 2019 г. в сектор "Студенти", при инсп. М. Недялкова, каб. 237. Приемно време: понеделник, сряда и петък от 9,00 до 12,00 ч., вторник и четвъртък - от 13,00 до 16,00 ч. Телефон: 02 80 05 170.​

ЗАЩИТАТА НА ДИПЛОМНИ РАБОТИ на студенти от ОКС "бакалавър" ще се проведе на 8 юли 2019 г. от 9,30 ч. в ауд. 400.
Комисията е в състав: Председател: доц. М. Якимова, членове – доц. Св. Маринова, гл. ас. Е. Стойкова и гл. ас. М. Христов.
Молби за определяне на рецензент се подават до 7 юни 2019 г. при инсп. С. Тилкиджиева, каб. 402. Приемно време: всеки работен ден от 10,00 до 12,00 и от 14,00 до 17,00 ч. Тел. 02 870 62 60. Молбата трябва да е разписана от научния ръководител, с което той удостоверява, че е допуснал дипломанта до защита. Молбата може да се изпрати и сканирана по имейла: tilkidzhieva@phls.uni-sofia.bg
Молби за вкючване в протокола за защити се подават до 30 юни 2019 г. в сектор "Студенти", при инсп. М. Недялкова, каб. 237. Приемно време: понеделник, сряда и петък от 9,00 до 12,00 ч., вторник и четвъртък - от 13,00 до 16,00 ч. Телефон: 02 80 05 170.​
До 24 юни 2019 г. студентите трябва да депозират 2 екземпляра от дипломната си работа при инсп. С. Тилкиджиева, каб. 402. Тогава подписват и декларация за авторство.
2-3 дни преди защитата дипломантите получават готовите рецензии на дипломните си работи.
Студентите се явяват на държавен изпит или защита със студентската си книжка.

Документи за изготвяне на диплома

Подават се в сектор „Студенти“ при инсп. М. Недялкова, каб. 237 (бл. ІV, ет. 2). Приемно време: понеделник, сряда и петък от 9,00 до 12,00 ч., вторник и четвъртък - от 13,00 до 16,00 ч. Тел. 02 80 05 170.

Необходимо е да се представят:

• Бележки от 3 библиотеки, с които се удостоверява, че студентът не дължи книги, с дати не по-рано от  8 юли 2019 г.

​Библиотеката по Социални науки, бл. ІІ, Кампус "Изток";
Библиотеката по Философия, Ректорат, южно крило, подземен етаж;
Библиотека по Педагогика, Ректорат, южно крило, 3 етаж, каб. 62.

• 1 бр. нова снимка паспортен формат. На гърба на снимката (леко, без да се натиска) се написват трите имена и факултетния номер на студента.
  • ​Студентска книжка.
До 15 ноември всяка учебна година студентите подават молби за одобрение на ТЕМА и НАУЧЕН РЪКОВОДИТЕЛ.  Молбата трябва да е подписана от научния ръководител на дипломанта, с което последният удостоверява, че темата и анотацияте са съгласувани с него. Сканираната молба и анотацията (в размер до 1 стр.) се изпращат по имейла на инсп. С. Тилкиджиева - tilkidzhieva@phls.uni-sofia.bg. Ако някой няма възможност да сканира документите, ги депозира в каб. 402. Условие за явяване на защита на дипломна работа е студентът да има успех 5,25 от семестриалните изпити. В момента на подаване на молбата за одобрение на тема не се гледа успеха, но при подаване на молбата за явяване на защита при инсп. М. Недялкова - м. юни 2019 - студентът трябва да има успех минимум 5,25 от семестриалните изпити.
До 15 март всяка учебна година всички дипломанти (включително и тези, които са пропуснали срока 15 ноември) предават подробна анотация. Формата на анотацията може да бъде изтеглена от тук.