март 18, 2024

Day

Безплатен майсторски клас за студенти „Техники за успешен кариерен старт“

Безплатен майсторски клас „Техники за успешен кариерен старт“

@-GORA, платформа свързваща студенти с бизнеса, организира безплатен майсторски клас „Техники за успешен кариерен старт“ с гост-лектор г-жа Добрияна Димитрова, Мениджър Обучения в HP Inc.

Ще научите как се създава автобиография, как да се подготвите по най-добрия начин за интервю и отговори на различни въпроси, на техники за компенсиране липсата на релевантен опит в автобиографията и по време на интервюто и как да различавате надеждните компании и предложения за работа.

Събитието ще се състои на 21 март от 10:30 часа онлайн в Zoom

Страница за събитието и повече информация можете да намерите тук

AcceptPrivacy Settings