ЗАЕДНО В ЧАС - кандидатска кампания

„Заедно в час“ предлага двугодишна програма за професионално и лидерско развитие - „Нов път в преподаването“. В нея участниците преминават през множество обучения, които надграждат тяхното разбиране за преподаването, получават менторска подкрепа, придобиват учителска правоспособност, ако вече не разполагат с такава, и работят на пълен работен ден като учители в училищата, в които децата имат най-голяма нужда от подкрепа и допълнителна мотивация, за да реализират своя потенциал. Програмата включва и възможности за кариерно развитие след двете години, финансов стимул по време на лятното обучение и изграждане на мрежа от професионални контакти.

За да кандидатствате за участие в „Нов път в преподаването“, не е необходимо да имате предишен опит като учител или педагогическа правоспособност. Задължително е да сте завършили бакалавърска степен до 1 септември 2022 г.

Краен срок за попълване на формуляра за кандидатстване: 25 ноември 2021 г.

За повече подробности и условия за кандидатстване вижте ТУК►

Кандидатства се през сайта на "Заедно в час"►

Публикувано: 18.10.2021