Международна научна конференция

по случай

50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА СПЕЦИАЛНОСТ ПСИХОЛОГИЯВ СОФИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“

1-3 юни 2022 г.
София, България

Уважаеми колеги,

имаме удоволствието да Ви поканим за участие в международна научна конференция „Психологията – традиция и съвременност“, организирана по повод на 50-годишната от създаването на Специалност „Психология“ във Философски факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“, с което се поставя началото на университетското образование по Психология в България.

Организацията на събитието е подкрепена от Дружеството на психолозите в Република България и Центъра за психологически изследвания и консултации към Философски факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Дата и място на провеждане

Конференцията ще се проведе в Ректората на СУ „Св. Климент Охридски”. Със своята красива сграда от XIX век, в аудитории, които вдъхновяват с традиция, но предлагат и модерни технологии, с множество фоайета и кафенета, той осигурява идеално място за неформални срещи и контакти. Повечето хотели в центъра на София се намират на пешеходно разстояние от мястото на  конференцията.

Ректорат на Софийския университет „Св. Климент Охридски“
бул. „Цар Освободител“ № 15
гр. София

Регистрация